telefon: +48 668 08 98          |         
Tu jesteś: Strona główna O nas

O nas


Firma AGROPOL Sp.z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą transportową. Istniejemy na rynku transportu chłodniczego od 2006 roku, oferując swoje usługi w zakresie międzynarodowych i krajowych przewozów samochodowych.

Transport chłodniczy to nasza specjalność. Oferujemy przewóz towarów chłodniczych lub mrożonych w wymaganych dla nich temperaturze. Realizujemy usługi transportowe pomiędzy krajami Unii Europejskiej. Główne kierunki świadczonych przez nas usług, to Holandia, Belgia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Czechy, Litwa, Łotwa i Szwecja.

Priorytetem dla naszej firmy jest świadczenie usług charakteryzujących się najwyższym standardem, co potwierdza posiadany przez nas CERTYFIKAT systemu zarządzania ISO 22000:2005 Nasze samochody przygotowane są do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR.

Aktualnie tabor składa się z 5 samochodów ciężarowych z zabudowami typu BDF oraz 7 ciągników siodłowych wraz z naczepami chłodniczymi wyposażonymi w ATP i drukarkę. Łączność z pojazdami jest zapewniona poprzez nawigację GPS, co pozwala szybko zlokalizować dany pojazd (tym samym powierzony nam ładunek). Posiadamy doświadczoną kadrę kierowców, dzięki czemu możemy zagwarantować szybki czas realizacji powierzonych nam zleceń.

Stale poszukujemy solidnych Partnerów, z którymi moglibyśmy podjąć stałą lub jednorazową współpracę. Naszym kontrahentom gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, niezakłócony przepływ informacji oraz elastyczne warunki współpracy.
SPEDYCJA
Głównym kierunkiem naszego pośrednictwa jest transport towarów pomiędzy Mazowszem a krajami Unii Europejskiej.
GALERIA ZDJĘĆ
Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z galerią zdjęć naszego taboru.
AGROPOL Sp. z o.o.
Dane kontaktowe
tel.: +48 668 08 98
fax: + 48 668 03 15
tel. kom.:
e-mail: agropol@agropol.net.pl
Adres firmy
AGROPOL Sp. z o.o.
Dąbrówka Stara 20
05-620 Błędów
NIP:797-205-38-26
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych